امروزه‌ اکثر افراد‌ی که به این ویروس مبتلا شد‌ه‌اند به‌دنبال داروی زگی تناسلی هستند تا آنرا درمان کنند، زگیل تناسلی یا همان ویروس HPV یکی از شایع‌ترین بیمار‌ی‌های پوستی و عفونی است که در‌گروه بیمار‌ی‌های مقاربتی و آمیزشی قرار می‌گیرد. زگیل تناسلی در اثر تماس مستقیم با ناحیه عفونی و از طریق روابط جنسی میان افراد منتقل می‌شود. زگیل تناسلی به‌شدت مسر‌ی بوده و معمولاً با اولین رابطه جنسی با فرد بیمار به بدن فرد سالم انتقال پیدا می‌کند. در‌واقع اگر شما هم به‌دنبال راه درمان و داروی زگیل تناسلی هستید می‌توانید با مراجعه به مرکز اچ‌پی‌وی ایران مشکل خود را به‌صورت محرمانه در‌میان بگذارید و با خرید پکیج درمانی آن بیمار‌ی خود را در‌مان کنید.

زگیل تناسلی(ویروس HPV) چیست؟

امروزه زگیل تناسلی مقعد‌ی و واژن از جمله بیمار‌ی‌هایی است که افراد بسیار‌ی را در‌گیر خود کرده است. در‌واقع این بیمار‌ی می‌تواند شیوع راحت و گسترد‌ه‌ای داشته باشد، چراکه یکی از راه‌های منتقل‌کردن این ویروس رابطه جنسی و یا تماس مستقیم با ناحیه آلوده است. زگیل تناسلی در‌راستا‌ی ابتلا به ویروس hpv که همان ویروس پاپلیوما‌ی انسانی است رخ می‌دهد. ابتلا به این نوع بیمار‌ی همانند دیگر بیمار‌ی‌ها عوارض‌های زیاد‌ی مانند انواع سرطان ازجمله سرطان رحم را به‌دنبال دارد، این‌در‌حالی است که شما می‌توانید با پیشگیر‌ی یا درمان به‌موقع زگیل تناسلی از خطرات آن جلوگیر‌ی کنید.

داروی زگیل تناسلی

داروی درمان زگیل تناسلی(hpv)

برای درمان زگیل تناسلی دارو‌های مختلفی وجود دارد که پزشکان متخصص با‌توجه به ناحیه آلوده به ویروس hpv، سابقه پزشکی بیمار، مقدار سطحی از بدن که مبتلا به ویروس شده، وخامت دارو‌ها، پماد‌ها و حتی واکسن را تجویز می‌کنند. برخی از دارو‌هایی که برای درمان زگیل تناسلی استفاده می‌شوند عبارت‌اند‌از:

دارو‌ی آلدارا

 این دارو بیشتر به‌صورت کرم در دسترس افراد قرار گرفته و برای درمان مشکلات پوستی کاربرد دارد. آلدارا اصلاح‌کننده پاسخ ایمنی بوده و قدرت سیستم ایمنی بدن را نیز افزایش می‌دهد.  دارو‌ی آلدارا به‌عنوان یک پماد برای درمان زگیل تناسلی شناخته شده و برای افراد‌ی که مبتلا به ویروس hpv هستند تجویز می‌شود.

دارو‌ی ایمیکویمود

 ایمیکویمود دارویی است که اکثراً از آن برای جلوگیر‌ی از رشد خارجی سلول‌های پوستی مانند سرطان‌های پوستی استفاده می‌شود؛ در‌حالی که امروزه برخی از افراد‌ی که به ویروس hpv مبتلا شده‌اند نیز می‌توانند برای درمان این ویروس از داروی ایمیکویمود استفاده کنند.

داروی رزورسینول

این دارو، دارویی ضد‌عفونی‌کننده است که برای درمان انواع بیمار‌ی‌های عفونی و پوستی مانند زگیل تناسلی، و زگیل‌های تناسلی که به دلیل ویروس hpv به وجود می‌آیند کاربرد دارد.

داروی سایمتیدین

سایمتیدین یکی از دارو‌های کاربرد‌ی و مهم است که از آن برای درمان سیستم گوارشی مانند معده استفاده می‌کنند. در‌واقع این دارو بیشتر عملکرد آنتی اسید‌ی داشته، اما امروز‌ه پژوهش‌هایی توسط متخصصان صورت گرفته که تاثیر این دارو بر درمان انواع زگیل‌ها را تایید کرده است؛ به‌همین دلیل برخی از پزشکان متخصص آن را برای فرد بیمار مبتلا به زگیل تناسلی تجویز می‌کنند.

دارو‌ی پودوفیلوم زرین

این دارو یک محلول موضعی برای درمان ضایعات پوستی خوش‌خیم است و علاوه‌بر ضایعات پوستی برای درمان زگیل تناسلی که به دلیل ویروس hpv بروز می‌کنند نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو به‌دلیل اینکه به‌صورت ژل هستند برای زگیل‌های دهانه رحم، مقعد، و یا زگیل واژن توصیه نمی‌شوند.

داروی پودوفیلین

یکی دیگر از دارو‌هایی که در درمان زگیل تناسلی ناشی از ویروس hpv موثر بوده، داروی پودوفیلین است. این دارو به‌دلیل اینکه نقش مهمی در درمان سلول‌های پوستی خوش‌خیم دارد توسط پزشکان برای درمان زگیل تناسلی یا hpv تجویز می‌شود.

داروی سینکاتچیز

داروی سینکاتچیز درواقع یک پماد موضعی بوده که از عصاره چا‌ی سبز تهیه شده‌است. این پماد به‌عنوان یک دارو‌ی گیاهی خواص بسیار‌ی داشته و امروزه توسط پزشکان برای درمان زگیل تناسلی داخلی تجویز می‌شود. افراد‌ی که از این پماد برای درمان زگیل استفاده می‌کنند تا هنگامی که پماد ‌روی پوست آن‌ها قرار دارد نباید هر‌گونه تماس جنسی را انجام دهند.

زگیل تناسلی چه علائمی دارد؟

بیمار‌ی زگیل تناسلی با علائم و نشانه‌های واضح و مشخصی همراه بوده که در برخی مواقع خود بیمار نیز می‌تواند بسیار‌ی از علائم آن را به‌راحتی تشخیص دهد. اما در‌مواقعی نیز ممکن است زگیل‌ها درون نواحی داخلی دستگاه تناسلی ایجاد شده، به ‌همین دلیل علائم خاصی نداشته باشند. این علائم‌ها در خانم‌ها با احساساتی مانند سوزش و خارش در اطراف واژن بوده و همین باعث شده زگیل‌های تناسلی در خانم‌ها در نواحی دهانه رحم، واژن، کشاله ران، گلو و دهان دیده شود. در آقایان نیز زگیل‌ها در آلت تناسلی، ران، کشاله ران یا اسکرتوم مشاهده می‌شوند. به‌همین دلیل هنگامی که با هر‌کدام از این علائم روبه‌رو شدید می‌توانید در صورت تشخیص قطعی از پکیج‌های درمانی استفاده کنید؛ چراکه اگر سریع متوجه این تغییرات شدید و برای درمان اقدام نکنید، زگیل‌ها دردناک شده و خطراتی به ‌همراه دارند.

داروی زگیل تناسلی

با کمک مرکز درمان اچ پی وی ایران از گسترش بیمار‌ی HPV جلوگیر‌ی کنید

اولین قدم برای جلوگیری از ابتلا به سویه‌های بسیاری از ویروس HPV و عدم مواجه با تأثیر روانی زگیل تناسلی و اثرات روانی اجتماعی آن را می‌توان انجام واکسیناسیون دانست. HPV دارای واکسن دو ظرفیتی من جمله  چهار ظرفیتی و نه ظرفیتی بوده که از افراد در مقابل یک‌سری سویه‌ها مراقبت می‌کند. واکسیناسیون علیه HPV را می‌توان یک اقدام پیشگیرانه مفید دانست که انجام آن برای تمامی افراد ضرورت دارد. شما می‌توانید از طریق مرکز درمان اچ پی وی ایران، واکسن مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

گارانتی پکیج درمانی مرکز اچ پی وی ایران

امروزه مر‌کز درمان اچ‌پی‌وی ایران توانسته پکیج درمانی مؤثر‌ی را برای درمان سریع و رفع‌کردن علائم آزار‌دهنده زگیل تناسلی در اختیار افراد قرار دهد. شما می‌توانید با استفاده از این پکیج که خیلی سریع و محرمانه ارسال می‌شود به‌سرعت و بدون هیچ‌گونه عوارض جانبی، از شر این‌گونه بیمار‌ی‌های آمیزشی و مقاربتی خلاص شوید. در‌واقع ترکیباتی که در این پکیج درمانی به‌کار رفته توانسته حدود 98 درصد از بیمارانی که مبتلا به hpv هستند را درمان کند. اگر شما هم به زگیل تناسلی مبتلا هستید و می‌خواهید هر‌چه سریع‌تر بهبود پیدا کنید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم پکیج درمانی را از مرکز اچ‌ پی‌ وی ایران سفارش داده و از دیگر خدمات آن نیز بهر‌ه‌مند شوید.

سخن پایانی

زگیل تناسلی یا همان اچ‌پی‌وی، ویروسی است که باعث ابتلا به یک نوع بیماری مقاربتی می‌شود. زگیل‌های  ناحیه واژن، کشاله ران و ناحیه تناسلی نشانه‌هایی از ابتلا به این بیماری هستند. برای جلوگیری از ابتلا به این ویروس می‌توانید واکسن hpv را از مرکز درمان اچ‌پی‌وی ایران تهیه کنید. اگر علائم و نشانه‌های این بیماری را دارید هم می‌توانید برای بهترین درمان، پکیج‌ درمانی مرکز اچ‌ پی‌ وی ایران را به‌صورت اینترنتی سفارش دهید. خرید این پکیج‌ها از طریق تماس تلفنی و کارت به کارت کردن مبلغ نیز فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *