ویروس اچ‌ پی‌ وی یا پاپیلومای انسانی سبب ایجاد بیماری‌های مقاربتی و جنسی از جمله زگیل تناسلی زنان می‌شود. بیماری HPV از شایع‌ترین بیماری جنسی است. زنان آلوده به ویروس اچ‌پی‌وی گاها مبتلا به سرطان رحم و سرطان دهانه رحم یا سرطان روده بزرگ می‌شوند. عفونت ناشی از HPV بیماری به شدت مسری است که در زنان خطرناک‌تر از مردان است. در ادامه با علائم علت‌،درمان و پیشگیری زگیل تناسلی زنانه آشنا می‌شوید. برای درمان این بیماری پیشنهاد می‌شود از پکیج درمانی مرکز اچ‌پی‌وی ایران استفاده کنید.

زگیل تناسلی زنان چیست؟

زگیل تناسلی زنان یک بیماری جنسی شایع دستگاه تناسلی است که برآمدگی‌های کوچکی در اطراف یا روی دستگاه تناسلی فرد ایجاد می‌شود. این بیماری از طریق تماس مستقیم  با پوست، رابطه جنسی، رابطه دهانی، واژن و مقعد آلوده به ویروس HPV به سرعت منتقل می‌شود. سرایت زگیل تناسلی در زنان بیشتر است و با اولین تماس جنسی با پوست آلوده به فرد سرایت می‌کند. در دنیای مدرن امروز با تغییر سبک زندگی و عادات جنسی آمار مبتلایان به ویروس HPV افزایش و سن شیوع آن کاهش پیدا کرده است. شما با استفاده از پکیج‌های درمانی مرکز اچ‌پی‌وی ایران از شر این بیماری خلاص شده و از ابتلا به سرطان رحم جلوگیری کنید.

علائم زگیل تناسلی زنان چیست؟

ویروس اچ‌پی‌وی در زنان باعث ایجاد سرطان و زگیل تناسلی می‌شود؛ اما گاهی هم ممکن است بدون علامت باشد. نشانه‌ها علائم ویروس HPV در زنان عبارت‌اند از:

  1. نشانه رایج آن ایجاد خارش، سوزش، حساسیت و درد اطراف واژن است.
  2. روی واژن یا آلت تناسلی زائده‌‌های سفت گوشتی و برجسته ایجاد شود.
  3. تمامی نقاط درمعرض رابطه جنسی مثل واژن، دهانه رحم، کشاله ران، گلو و دهان در زنان در معرض ابتلا به زگیل تناسلی هستند.
  4. خونریزی بعد از رابطه جنسی و داشتن نشانه‌های غیر طبیعی نشان دهنده وجود زگیل تناسلی در قسمت داخلی بدن است.
  5. اگر زگیل تناسلی در مجاری ادراری باشد، انسداد مجاری ادراری رخ می‌دهد.
  6. ایجاد برآمدگی و زگیل در اطراف دهان، زبان، گلو در رابطه‌های دهانی
  7. وجود ترشح و رطوبت غیرعادی در اطراف برآمدگی‌ها

زگیل تناسلی زنان

علت زگیل تناسلی در زنان چیست ؟

انتقال ویروس اچ‌پی‌وی در زنان زیر ۳۰ سال باعث ایجاد زگیل تناسلی زنانه است. این ویروس از طریق واژن، مقعد، رابطه دهانی، تماس مستقیم با پوست آلوده و زایمان منتقل می‌شود. ممکن این این ویروس به محض انتقال علائمی از خود نشان ندهد و از چند ماه یا چند سال بعد بیماری بروز پیدا کند. این ویروس با ظاهر شدن زائده‌های گوشتی برجسته روی واژن زنان خود را نشان می‌دهد. اکثر افراد مبتلا به زگیل تناسلی و ویروس اچ‌پی‌وی متوجه علائم شریک جنسی خود نبوده گرفتار این بیماری شده‌اند.

زگیل تناسلی چگونه تشخیص داده می شود؟

برای تشخیص بیماری زگیل تناسلی مراجعه به پزشک زنان و مرکز درمان ‌اچ‌ پی‌ وی ایران الزامی است‌. دکتر زنان با معاینه بدنی تشخیص می‌دهد که زائده‌ها زگیل هستند یا خیر؛ اما در مواردی که زائده‌ها و علائم مشخص نیست و در قسمت‌های داخلی بدن بوجود آمده است با گرفتن ۲ آزمایش از زنان بیماری را تشخیص می‌دهد و شما با استفاده از پکیج‌ درمانی مرکز اچ‌پی‌وی ایران می‌توانید بیماری خود را بهبود ببخشید‌.

تست پاپ اسمیر

در این تست نمونه‌ای از سلول‌های دهانه رحم واژن را برای تشخیص زگیل تناسلی زنان داخلی بررسی می‌کنند. دهانه رحم با داستگاه اسپکولوم باز و قسمتی از سلول‌ها را برای نمونه برمی‌دارند. انجام این تست برای زنان بالای ۳۵ سال سالانه یک بار الزامی است.

آزمایش خون

این نوع آزمایش زگیل تناسلی زنان فقط مختص به خانم‌ها نیست و برای اقایان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. تست خون یک روش مولکولی مناسب برای تشخیص اچ‌ پی‌ وی است که از دقت بالایی نیز برخوردار است.

زگیل تناسلی زنان

 

درمان زگیل تناسلی زنان با پیکج درمانی مرکز اچ پی وی ایران

زگیل تناسلی بیماری قابل درمانی است که روش‌های مختلفی از درمان را دارد. اگر که علائمی از این بیماری را مشاهده کرده‌اید به متخصص عفونی مراجعه کنید یا اگر امکان مراجعه حضوری ندارید به صورت تلفنی از مرکز درمان اچ‌پی‌وی ایران مشاوره بگیرید. بدانید که هر زمان زودتر آغاز کنید درمان راحت‌تری خواهید داشت. شما با استفاده از پکیج درمانی مرکز اچ‌پی‌وی ایران نگران بیماری خود نباشید با استفاده از این پکیج که شامل پماد و دارو درمانی است به راحتی بیماری خود را بهبود ببخشید‌.

مزایا استفاده از پکیج درمانی مرکز اچ پی وی ایران

مزیت استفاده از پکیج درمانی زگیل تناسلی مرکز اچ‌پی‌وی این است که به‌راحتی، به‌سرعت و به طور محرمانه به دست شما می‌رسد. شما هم زمان با استفاده از این پکیج ممنوعیت دارویی خاصی ندارید و می‌توانید داروهای دیگر را در صورت نیاز مصرف کنید و در آخر این مرکز تضمین می‌دهد که این پکیج درمانی 98 درصد بهبودی را در شما به‌وجود می‌آورد.

پکیج درمانی مرکز اچ پی وی مناسب کدام بیماران است ؟

فروش پکیج درمانی مرکز اچ‌ پی‌‌ وی ایران برای افرادی که مبتلا به زگیل تناسلی شده‌اند، مشاوره و ارائه پکیج درمانی برای کمک به افرادی که شک دارند مبتلا به بیماری هستند یا خیر و در آخر افرادی که نمی‌خواهند مبتلا به این بیماری مقاربتی شوند می‌توانند با خرید و استفاده از واکسن‌های مرکز اچ‌ پی‌ وی ایران از ابتلا به این بیماری در امان بمانند.

پکیج درمانی اچ پی وی  مناسب برای رفع کدام مشکلات زگیل تناسلی در زنان است؟

استفاده از این پکیج به افراد کمک می‌کند تا از منتقل کردن بیماری به شخص دیگر جلوگیری کنند.

چگونگی سفارش و خرید پکیج درمانی مرکز زگیل تناسلی ایران

بیماران مبتلا به زگیل تناسلی که این پیکج درمانی را احتیاج دارند، می‌توانند از طریق لینک وب سایت خرید اینترنتی یا از طریق تماس تلفنی و پرداخت کارت به کارت و یا از طریق چت واتس‌آپ  این پکیج را سفارش داده و خریداری کنند تا بیماری خود را بهبود بخشند.

سخن پایانی

ویروس اچ‌پی‌وی که در اثر رابطه جنسی محافظت نشده به وجود می‌آید با سوزش، درد، خارش همراه است. بهترین روش برای جلوگیری از ابتلا به این ویروس عدم برقراری رابطه محافظت نشده است شاید که شریک جنسی شما از علائم خود مطلع نباشد یا بدون علائم مبتلا به این ویروس باشد. بهتر هنگان رابطه موارد بهداشتی را رعایت کنید؛ تزریق واکسن اچ‌پی‌وی نیز تا قبل ۱۵ سالگی در عدم ابتلا به این ویروس موثر است.  اگر مبتلا به بیماری زگیل تناسلی زنان شدید حتما  با کمک و مشاوره درباره پکیج درمانی مرکز درمان اچ‌پی‌وی ایران بیماری خود را بهبود دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *